Skip links

Hakkımızda

Dört Yaprak Clinic

Dört Yaprak Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği uzman doktor kadrosu ile kurulduğu günden itibaren yüzlerce hastaya sağlıklı gülüşler katmıştır. Önce sağlık diyerek çıktığımız bu yolda her zaman kalite, güvenirlilik ve tamamıyla hasta memnuniyeti olmasına önem veriyoruz. Dünyanın birçok yerinden gelen hastalarımızı tecrübeli ve güçlü bilgi birikimlerine sahip uzman doktor kadromuzla buluşturuyoruz. Türkiye’nin Dental alanda en başarılı kliniklerinden biri olma yolunda ilerleyen Dört Yaprak Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği sunduğu ayrıcalıklar ile tedavinizin her aşamasında sizlerin yanında.

Ağız sağlığınızı emin ellere emanet ediyoruz. Kaliteli hizmet anlayışımız ile tedavinizi ve tatilinizi keyifli bir hale getiriyoruz. Tedavinizde ve tatilinizde zamanınızı kaybettirecek tüm ön işlemleri sizler için tamamlıyoruz. Tedaviniz öncesi aklınızda olan sorulara doktorlarımız cevap veriyor. Tedaviniz boyunca yaşayacağınız tüm sürece destek oluyoruz.

Dünya’nın birçok yerinden gelen hastalarımızın tedavilerini kolaylaştıran hizmetler veriyoruz. Havalananında karşılayıp VİP aracımız ile konaklayacağınız otele kadar ulaştırıyoruz. Konaklama hizmetimizde 5 Yıldızlı otelleri tercih ediyoruz. Tedavi sürecinde yabancı dil bilen personellerimiz ile tüm sorunlarınıza kısa sürede çözüm üretiyoruz. Bu ayrıcalıklar ile tedaviniz ve tatiliniz haricinde bir şeyi düşünmenize gerek kalmıyor.

Bu web sitesi, web deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır.