Skip links

Kalite Politikası

Kalite Politikası

Kuruluşumuzdan bu yana kadar kaliteden ödün vermemek ve siz değerli hastalarımıza en kaliteli cihazlar ile hizmet vermek için çalışmaktayız.

Tedavi planlaması oluşturulurken hastamızın aklında hiçbir soru işareti kalmadan bilinçlendirmek ve bilgilendirmek için görsel sunumlardan yararlanmaktayız.

Bu çerçevede Dört Yaprak Clinic’te:

  • Desply Sirona CEREC Primescan AC Intra-Oral Scanner (Ağız içi tarayıcı) mevcuttur. Uygun vakalarda ölçü işlemi dijital olarak ilerlemektedir. CAD-CAM sistemlerinin kliniğimize kazandırılması için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.
  • Sınıfının liderleri olan Densply Sirona (Germany)- GC Aenial (Japan)- 3M Espe (US of America) ve Kerr (US of America) marka dolgu maddesi kompozit kullanılmaktadır.
  • Beyazlatma işlemlerinde Opalescence Boost jeli kullanılmaktadır.
  • Metal alt yapı porselen protezlerde Bego (German) metal tozu, Lazer Sinterleme yöntemi ile üretilmekte ve Ivoclar Vivadent (German) porselen tozu kullanılmaktadır.
  • Endodontik tedaviler için WDV Resiproc Gold döner aleti kullanılmakta olup, kanal dolum patı olarak da doku uyumu yüksek, Bioseramik esaslı patlar kullanılmaktadır.

 

Değerli hastalarımızı daha iyi ağız sağlığına ulaştırma ve sürdürme konusunda desteklemeye kararlıyız.

Bu web sitesi, web deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır.